Her en kort oversigt over vore enheder.

familie_logo_100
Familiespejd
3-5 år med forældre
ca. 1 søndag om måneden
Enhedsleder:
Torben Stenstrup (torben@topspejder.dk)

 baever_logo_100
Bævere
0-1. klasse
Tirsdage 17.00 til 18.30
Enhedsleder:
Birgitte Crone (birgitte@topspejder.dk)

ulve_logo_100
Ulve
2-3. klasse
Tirsdage 18.00 til 19.30
Enhedsleder:
Linda Schytte (linda@topspejder.dk)

junior_logo_100
Juniorer
4-5. klasse
Onsdage 18.00 til 20.00
Enhedsleder:
Jeanette Andersen (jeanette@topspejder.dk)

spejder_logo_100
Claus Daa (Trop)
6-7. klasse
Torsdage 19.00 til 21.00
Enhedsleder:
Mogens Engmark (mogens@topspejder.dk)

senior_logo_100
Seniorer
8. klasse til 18 år.
Torsdage 19.15 til 21.15
Enhedsleder:
Allan Bennermann (allan@topspejder.dk)

rover_logo_100
Klan Valodia (Rover)
18 år+
Efter program
Enhedsleder:
Dennis Kondrup (dennis@topspejder.dk)

Leave a Reply

  • (will not be published)